Informacje na temat działalności dydaktycznej prowadzonej przez placówkę, projektach edukacyjnych organizowanych w ramach tej działalności oraz innych przedsięwzięciach organizowanych również poza budynkiem Planetarium.

OFERTA KÓŁ ZAINTERESOWAŃ!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Planetarium Pomorska, dotyczącą kół zainteresowań w roku szkolnym 2017/2018!

 

Czytaj więcej

 

 


 

Serdecznie zapraszmy!

Odnowione planetarium

W okresie wakacyjnym, pomimo odbywających się półkolonii prowadzone były w szerokim zakresie prace remontowe w naszej placówce. Wśród odnowionych pomieszczeń jest także planetarium. Zmieniły się przede wszystkim miejsca siedzące, dodano oświetlenie i odnowiono pomieszczenie, a kierownik placówki zapowiada jeszcze dalsze inwestycje.

Aktualnie w planetarium mamy 28 miejsc siedzących.

Serdecznie zapraszamy!

Powitanie jesieni w Parku Julianowskim.

Upału może nie było, ale przecież witaliśmy Panią Jesień ;). A oto małe fotograficzne podsumowanie tego co wydarzyło się w Parku Julianowskim.

Więcej zdjęć na stronie ZIELONA ŁÓDŹ - zobacz

Zielona Łódź, Bałucki Ośrodek Kultury, stowarzyszenie Po Staremu i partnerzy zapraszają w sobotę 16 września na piknik Powitanie Jesieni. Zapraszamy do udziału wszystkich miłosników dobrej zabawy, muzyki, tańca, gier i konkursów. Wystąpią m.in. Portowi Żeglarze, Kapela Maliszów i Bałucka Kapela Podwórkowa - czyli szanty, folk i muzyka ludowa w najlepszym wykonaniu na jednej scenie!


Powitanie Jesieni w Parku Julianowskim

Park im. A. Mickiewicza na Julianowie, 16.09.17 sobota, godz. 12.00-19.00

W programie dnia również udział CZP nr 1  - Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego.

12.00-18.00 – pokazy Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego w Łodzi

Czytaj więcej

Additional information